SoccerManager

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online soccer manager game croatia


3 posters

    Cup d'KR

    Sergio
    Sergio


    Posts : 102
    Join date : 2010-05-29

    Cup d'KR Empty Cup d'KR

    Post  Sergio Fri Jul 16, 2010 5:18 am

    Moj prijedlog:
    pošto u prijateljskim utakmica nema ozljeda, kartona, ne gubi se fitness, moreju igrati ozljeđeni i igrači pod suspenzijom,
    da organiziramo neki kup pa da SM bude još zanimljiviji...

    pošto nas ima 6, moremo napraviti 2 skupine po 3 momčadi, prve 2 ekipe ideju dalje (tipa A1 v B2; B1 v A2), finale i za 3. mjesto...

    Moremo sa nositeljima (baziran na mjestu na tablici, prosjeku bodova osvojenih ili nećeg trećeg,
    a moremo i bez nositelja... (pa da napravimo sustav slična kak ima UEFA pa u sljedećim kupovima imamo nositelje baziran na koef.

    Mišljenja???
    krixo
    krixo


    Posts : 55
    Join date : 2010-05-30

    Cup d'KR Empty Re: Cup d'KR

    Post  krixo Fri Jul 16, 2010 11:58 am

    Sergio wrote:Moj prijedlog:
    pošto u prijateljskim utakmica nema ozljeda, kartona, ne gubi se fitness, moreju igrati ozljeđeni i igrači pod suspenzijom,
    da organiziramo neki kup pa da SM bude još zanimljiviji...

    pošto nas ima 6, moremo napraviti 2 skupine po 3 momčadi, prve 2 ekipe ideju dalje (tipa A1 v B2; B1 v A2), finale i za 3. mjesto...

    Moremo sa nositeljima (baziran na mjestu na tablici, prosjeku bodova osvojenih ili nećeg trećeg,
    a moremo i bez nositelja... (pa da napravimo sustav slična kak ima UEFA pa u sljedećim kupovima imamo nositelje baziran na koef.

    Mišljenja???

    Ja sam odavno vec predlozil nekaj slicno, al sam dobil "odbijenicu" ili "odjebenicu" Smile jer budemo kao iduce sezone platili i imali svoju liga....

    kaj se tice toga moremo cak i napravit drugu ligu umjesto kupa pa da igramo vise međusobno i sami radimo tablicu koja more biti na forumu..
    Robz1
    Robz1


    Posts : 102
    Join date : 2010-05-28

    Cup d'KR Empty Re: Cup d'KR

    Post  Robz1 Fri Jul 16, 2010 12:50 pm

    ja sam za bilo kakvu ligu da si odigramo, najmanji problem je statistiku pisati i pratiti Very Happy

    i još onda složimo momčad "Kupa Krapine"
    krixo
    krixo


    Posts : 55
    Join date : 2010-05-30

    Cup d'KR Empty Re: Cup d'KR

    Post  krixo Sat Jul 17, 2010 4:52 am

    Robz1 wrote:ja sam za bilo kakvu ligu da si odigramo, najmanji problem je statistiku pisati i pratiti Very Happy

    i još onda složimo momčad "Kupa Krapine"

    no je 100 jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor

    Sponsored content


    Cup d'KR Empty Re: Cup d'KR

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Mon May 13, 2024 5:06 am