SoccerManager

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online soccer manager game croatia


3 posters

    Dinamo vs Sheriff/D.Tirana

    Sergio
    Sergio


    Posts : 102
    Join date : 2010-05-29

    Dinamo vs Sheriff/D.Tirana Empty Dinamo vs Sheriff/D.Tirana

    Post  Sergio Fri Jul 16, 2010 4:55 am

    Pošto je Dinamo lako prošel slovenskog prvaka (ne vjerujem da more zgubiti 4:0 na gostovanju), mora se priznati da nije dobil jakog protivnika u 3. pretkolu, a ak prejde sheriffa ili dinama tiranu, automatski je u skupinama europa lige ak zgubi u 4. pretkolu LP gde su malo teži protivniki, ali ak bude dinamo nastavil igrati ovak brzo i borbeno mogel bi bez problema dogurati do skupine LP...

    S tim bi mu se dosta podigel koef. pa bi češće bil nositelj a i u kasu bi palo 7,000,000 eurića + ulaznice + marketing...

    Dakle, ja mislim da bi ovo mogla biti povijesna sezona za Dinamo u LP!
    krixo
    krixo


    Posts : 55
    Join date : 2010-05-30

    Dinamo vs Sheriff/D.Tirana Empty Re: Dinamo vs Sheriff/D.Tirana

    Post  krixo Fri Jul 16, 2010 12:00 pm

    Sergio wrote:Pošto je Dinamo lako prošel slovenskog prvaka (ne vjerujem da more zgubiti 4:0 na gostovanju), mora se priznati da nije dobil jakog protivnika u 3. pretkolu, a ak prejde sheriffa ili dinama tiranu, automatski je u skupinama europa lige ak zgubi u 4. pretkolu LP gde su malo teži protivniki, ali ak bude dinamo nastavil igrati ovak brzo i borbeno mogel bi bez problema dogurati do skupine LP...

    S tim bi mu se dosta podigel koef. pa bi češće bil nositelj a i u kasu bi palo 7,000,000 eurića + ulaznice + marketing...

    Dakle, ja mislim da bi ovo mogla biti povijesna sezona za Dinamo u LP!

    slazem se skoro sa svim osim da bi mogla biti povijesna sezona..mislim da slovenski prvak bas i nije neko mjerilo, al ak budu igrali kak su igrali i ak bude srece koje nikad nemamo onda bi mozda se to i moglo desiti...

    Spominal sam se sa sljepcima i rekli su bumo vidli Very Happy
    Robz1
    Robz1


    Posts : 102
    Join date : 2010-05-28

    Dinamo vs Sheriff/D.Tirana Empty Re: Dinamo vs Sheriff/D.Tirana

    Post  Robz1 Fri Jul 16, 2010 12:52 pm

    Sergio wrote:Pošto je Dinamo lako prošel slovenskog prvaka (ne vjerujem da more zgubiti 4:0 na gostovanju), mora se priznati da nije dobil jakog protivnika u 3. pretkolu, a ak prejde sheriffa ili dinama tiranu, automatski je u skupinama europa lige ak zgubi u 4. pretkolu LP gde su malo teži protivniki, ali ak bude dinamo nastavil igrati ovak brzo i borbeno mogel bi bez problema dogurati do skupine LP...

    S tim bi mu se dosta podigel koef. pa bi češće bil nositelj a i u kasu bi palo 7,000,000 eurića + ulaznice + marketing...

    Dakle, ja mislim da bi ovo mogla biti povijesna sezona za Dinamo u LP!

    ah, tak je svake sezone, san koji ne postaje java.

    Uvijek čujemo: Ove smo godine jači , ambiciozniji, pametniji...itd..
    Sergio
    Sergio


    Posts : 102
    Join date : 2010-05-29

    Dinamo vs Sheriff/D.Tirana Empty Re: Dinamo vs Sheriff/D.Tirana

    Post  Sergio Fri Jul 16, 2010 1:13 pm

    Al ja mislim da je ove sezone ždrijeb na dinamovoj strani...

    Sponsored content


    Dinamo vs Sheriff/D.Tirana Empty Re: Dinamo vs Sheriff/D.Tirana

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Mon May 13, 2024 4:13 am